Ozvučení – Používáme profesionální ozvučení JBL & HK Audio. Jsme vybaveni na malé prostory, kde se pořádají soukromé akce,  svatby, večírky a oslavy. Zde vozíme set JBL EON 615. V případě zájmu klienta můžeme doplnit o aktivní subwoofer.

Na větší události vozíme třípásmové reproduktory JBL PRX 835W. Nabízí čistý zvuk a nadprůměrný výkon. Tuhle sadu můžeme doplnit setem aktivních subwooferů HK Audio Premium. Sada nabídne čistý a dynamický zvuk na sálech, ale i na venkovních akcích.

Profesionální ozvučení je základ každé kvalitní události, na kterou budete s přáteli dlouho vzpomínat.

 

 

 

Osvětlení – Světla jsou nedílnou součástí společenských akcí. Kvalitně připravená světelná scéna, podpoří hudební zážitek. Proto sebou vozíme řadu vybavení dle přání a rozpočtu klienta. V našem vybavení naleznete statické i aktivní prvky. Statická světla miniflower a výrobník mlhy patří mezi základní výbavu.

LED otočné hlavy wash pracují ve spektru RGBW a dokážou aktivně měnit barvy, které doplní horizontálním pohybem 540° a vertikálním 180°.  Světla aktivně ovládáme přes PC software. Máme naprogramované automatické scény, ale jsme schopni ovládat světla i ručně.

Náročnějším klientům dovezeme i zelený a barevný laser projektor, který vytvoří nezapomenutelnou atmosféru především v tmavém prostředí. Laser projektory ovládáme přes DMX převodníky, aby jsme vytvořili plynulé scény.

 

 

Vybavení DJ´s – Používáme standardní stolové vybavení. Pro potřeby klientů máme stolní přehrávače kompatibilní s USB flash, PC nebo klasickým CD. Vozíme sebou přechodové kabely pro zapojení externích zvukových zařízení jako je Váš telefon, když potřebujete přehrát sestříhanou skladbu například pro vystoupení. Do standardní výbavy patří set bezdrátových mikrofonů a na přání klienta bezdrátové headsety.